JSME TU, ABYCHOM SE VZÁJEMNĚ INSPIROVALI 

Manifest

Žijeme regionem!

Karlovarský kraj. Patřím na Západ.

Nosná myšlenka komunikace.

Karlovarský kraj je region, na který jsme pyšní a ke kterému se hlásíme. Jsme hrdí na to, že patříme sem - na Západ. Karlovarský kraj je místem, kde se nám dobře žije. Je tu všechno, co potřebujeme ke spokojenému životu, k podnikání, studiu, k smysluplnému trávení volného času.

Jak se chceme odlišit?

Chceme komunikovat hrdě, až provokativně. Chceme se přihlásit k tomu, že na Západ patříme. Západ tu přitom nehraje roli jenom jako geografický region, ale také jako metafora svobody. Chceme se tak přihlásit i k určitým hodnotám, kterým věříme - otevřenosti, upřímnosti, poctivosti, hrdosti, přátelskosti a vstřícnosti.

Na čem stavíme?

Stavíme na tom, jací jako Karlovarský kraj jsme: máme spoustu rozmanitých pracovních míst, výborné podmínky pro podnikání a řemesla, ale i pro život jako takový - čerstvý vzduch, nádherné lesy, máme lázně, nádherná města s bohatou historií, hornický region Krušnohoří zapsaný na seznam UNESCO, Lázeňský trojúhelník a mnoho dalšího. Sdílíme společné hodnoty a jsme na sebe právem hrdí.

Jak se vidíme?

Vidíme se jako kraj, který nabízí příležitosti pro každého - studenty, zaměstnance, všechny, kdo tu chtějí podnikat a také pro ty, co se chtějí přestěhovat s rodinou do krásného prostředí a přírody.
 

Ke komu mluvíme?

K lidem, kteří v Karlovarském kraji žijí.

K těm, kteří tu studují.

K těm, kteří tu rozjeli nějaký byznys.

K těm, kteří tu prostě žijí.

Ale i ke všem ostatním, pro které by právě Karlovarský kraj mohl být tím nejlepším místem pro vybalancovaný životní styl.

© 2020 Karlovarská agentura rozvoje podnikání

  • Black Facebook Icon