Domů > Pro koho > Patřím sem

Patřím sem

by zijemeregi

Patříš na Západ, stejně jako spousta zajímavých osobností, které tu vyrostly, žijí a dostaly se až na samotný vrchol ve svém oboru. Každý z nás má pomyslný vrchol jinde, jedno nás ale spojuje. Všichni to tu máme rádi. Karlovarský kraj je to místo, kde chceme žít, chodit do školy, bavit se, podnikat i pracovat.

#KVKvíz

Jak dobře znáte náš kraj? Jako svoje boty? Tak se ukaž. Připravili jsme pro tebe, tvoji rodinu a přátelé KVKvíz, ve kterém můžeš otestovat své znalosti o Karlovarském kraji, jeho zajímavostech, osobnostech, unikátech… Stáhni si soubor s otázkami a odpověďmi a rozjeď to.

Naši ambasadoři

Všichni žijí na Západě a věří v Karlovarský kraj stejně jako my. Proto se stali ambasadory projektu. Jsou to lidé, kteří si v Karlovarském kraji realizují své sny, kteří tu podnikají, pracují, sportují i tvoří.

Staň se naším ambasadorem

Jsi patriot Karlovarského kraje, máš to tu rád, jst hrdý, na to, že sem patříš a souzníš s naším manifestem a projektem? Připoj se k nám a staň se ambasadory Žijeme regionem. Napiš nám něco o sobě, o tom, co děláš, co tě spojuje se Západem, proč by ses se chtěl stát ambasadorem a my se ti ozveme!

zijemeregionem@karp-kv.cz

Víš že?

Zřizovatelé

Partneři