Domů > Pro koho > Podnikám

Podnikám

by wfadmin

Být sám sobě pánem chce kus odvahy,  ale za ten pocit svobody a možnost něco vybudovat, to stojí! Karlovarský kraj nabízí podnikatelům různé druhy podpory. Rozjet byznys ti může usnadnit nabídka kvalitního zázemí nebo možnost spojit síly s novými partnery.  Nepotřebuješ? Tak se třeba jen inspiruj příběhy dalších podnikatelů nebo na některé z akcí.

Hledáš?

Akce

pondělí 25. října v 15:30

Více informací

Pravidla zahraničního obchodu: DPH 2 – pořízení zboží v EU

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost zvažujete? Nakupujete zboží z jiného členského státu EU? Jak funguje zahraniční obchod z pohledu uplatňování DPH? Zaregistrujte se na bezplatný online kurz.

Více informací

pondělí 1. listopadu v 15:30

Více informací

Pravidla zahraničního obchodu: DPH 3 – třístranné obchody

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost zvažujete? Jak fungují třístranné a vícestranné obchody a DPH? Zaregistrujte se na bezplatný online kurz.

Více informací

středa 3. listopadu v 09:00

Více informací

3D tisk v praxi

Zajímá vás 3D tisk? K čemu slouží? Jak začít? Přihlaste se na inovační workshop, kterým vás provedou 3D odborníci. Worskhop bude praktický a interaktivní.

Více informací

čtvrtek 4. listopadu v 10:00

Více informací

Webinář "Transformace v uhelných regionech"

Zajímá vás transformace Karlovarského kraje? Připojte se k veřejné videokonferenci se zástupci kraje i řídícího orgánu OP ST.

Více informací

pondělí 8. listopadu v 15:30

Více informací

Pravidla zahraničního obchodu: DPH 4 – dovoz zboží

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost zvažujete? Jak funguje DPH při dovozu zboží? A co clo? Zaregistrujte se na bezplatný online kurz.

Více informací

pondělí 15. listopadu v 15:30

Více informací

Pravidla zahraničního obchodu: DPH 5 – vývoz zboží

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost zvažujete? Jak funguje DPH při vývozu zboží? A co clo? Zaregistrujte se na bezplatný online kurz.

Více informací

Digitální inovativní HUB

Digitalizace a inovace

Zřizovatelé

Partneři