Domů > Pro koho > Podnikám

Podnikám

by wfadmin

Být sám sobě pánem chce kus odvahy,  ale za ten pocit svobody a možnost něco vybudovat, to stojí! Karlovarský kraj nabízí podnikatelům různé druhy podpory. Rozjet byznys ti může usnadnit nabídka kvalitního zázemí nebo možnost spojit síly s novými partnery.  Nepotřebuješ? Tak se třeba jen inspiruj příběhy dalších podnikatelů nebo na některé z akcí.

Hledáš?

Akce

středa 29. září v 15:30

Více informací

Pravidla zahraničního obchodu: E-commerce

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost zvažujete? Chcete znát novinky v E-commerce? Zaregistrujte se na bezplatný online kurz.

Více informací

čtvrtek 7. října v 15:30

Více informací

Pravidla zahraničního obchodu: Dodací doložky

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost zvažujete? Chcete se orientovat v Incoterms a dopadu na DPH? Zaregistrujte se na bezplatný online kurz.

Více informací

pondělí 11. října
pondělí 18. října

Více informací

Týden inovací 2021

Připravte se na již 6. ročník Týdne inovací 2021, který se uskuteční 11. - 18. října. Zaměření je na post-covidový svět.

Více informací

úterý 19. října v 15:30

Více informací

Pravidla zahraničního obchodu: DPH 1 – dodání zboží v EU

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost zvažujete? Jak funguje zahraniční obchod z pohledu uplatňování DPH? Zaregistrujte se na bezplatný online kurz.

Více informací

pondělí 25. října v 15:30

Více informací

Pravidla zahraničního obchodu: DPH 2 – pořízení zboží v EU

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost zvažujete? Nakupujete zboží z jiného členského státu EU? Jak funguje zahraniční obchod z pohledu uplatňování DPH? Zaregistrujte se na bezplatný online kurz.

Více informací

pondělí 1. listopadu v 15:30

Více informací

Pravidla zahraničního obchodu: DPH 3 – třístranné obchody

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost zvažujete? Jak fungují třístranné a vícestranné obchody a DPH? Zaregistrujte se na bezplatný online kurz.

Více informací

Digitální inovativní HUB

Digitalizace a inovace

Zřizovatelé

Partneři