Domů > Pro koho > Podnikáme > Podpora v podnikání

Podpora v podnikání

by wfadmin

Není voucher jako voucher. Asistenční, kreativní nebo inovační voucher vám pomůže nastartovat a oživit vaše podnikání. Využijte finanční podpory z dotací a posuňte svůj byznys zas o kousek dál.

Vouchery - finanční injekce Vašeho podnikání

Asistenční vouchery

​Rádi byste získali prostředky na realizaci strategického projektu z některého z vyhlašovaných dotačních programů a příprava podkladů je pro vás náročná a velice nákladná?

www.kr-karlovarsky.cz

Více informací

Pak využijte možnosti získání podpory v rámci tzv. asistenčních voucherů Karlovarského kraje, které vám pomohou s uhrazením potřebných výdajů. Příjem žádostí probíhá od 22. dubna 2020 a ukončen bude v momentě vyčerpání alokace, nejdéle však 28. února 2022.

Inovační vouchery

Inovační voucher je finanční nástroj na podporu firem z Karlovarského kraje, které chtějí inovovat své produkty, procesy, nebo služby a potřebují k tomu využít služeb výzkumných organizací a jejich odborníků. Za tento voucher firmy mohou zakoupit službu v oblasti inovací a dát tak svému podnikání nový rozměr. Je to rychlá, flexibilní podpora s individuálním přístupem ke každé firmě.

www.karp-kv.cz

Více informací

Žadatelem o inovační voucher je obchodní společnost (a.s., s.r.o., v.o.s. nebo k.s.), evropská společnost, evropské hospodářské zájmové sdružení, klastr nebo družstvo, která má sídlo v Karlovarském kraji, v případě klastru má většina členů sídlo v Karlovarském kraji.

Poskytovatelem znalostí je vysoká škola, vědeckovýzkumná instituce nebo ústav Akademie věd ČR sídlící na území České republiky. Žadatel spolu s poskytovatelem znalostí uzavírají Smlouvu o dílo, resp. Smlouvu o poskytnutí znalostí.

Kreativní vouchery

Chcete za přispění Karlovarského kraje vylepšit prezentaci své firmy a svých produktů? Kreativní voucher vám přispěje na spolupráci s kreativcem, který vám navrhne nový design produktu, vytvoří grafický návrh loga vaší firmy, promo video, mobilní aplikaci nebo třeba nové internetové stránky.

www.karp-kv.cz

Více informací

Svého kreativce si vyberete z Galerie kreativců Karlovarského kraje. Kreativec pro vás vypracuje závaznou nabídku, podáte žádost o kreativní voucher, a pak už se jen můžete těšit na hotové výstupy kreativce. Smyslem galerie je pomoci žadatelům o dotaci s výběrem kreativce, podpora lokálních kreativců a možnost navázání nových obchodních vztahů.

Chcete se registrovat do Galerie kreativců?

Jste kreativec z Karlovarského kraje a chcete nabízet své služby prostřednictvím Galerie kreativců? Máte zájem o registraci mezi ostatní kreativce? Registrace do galerie je zdarma a jednoduchá, prostřednictvím online formuláře. K registraci je nutné připojit příklady řešených zakázek (např. formou obrázku), podle kterých si budou žadatelé o dotační titul vybírat své kreativce. Ti jim za přispění Karlovarského kraje napomohou vytvořit požadované výstupy.

Zřizovatelé

Partneři