Domů > O nás > Logo, grafický manuál

Logo, grafický manuál

Pomocí kampaně “Žijeme regionem” chceme změnit vnímání obyvatel Karlovarského kraje, vzbudit patriotismus a hrdost na kraj, ve kterém žijeme, být hrdý sám na sebe, být hrdý, na krásu a možnosti, který mi tento kraj nabízí a dává. Být hrdý na to, že mohu spokojeně žít a užívat si s rodinou, přáteli, dětmi. Nemusím stát v zácpách, do přírody jezdit daleko.

Společně s ambasadory Karlovarského kraje chceme ukázat, jak velký potencionál má náš kraj pro život, studium a zaměstnání. Je totiž plný přírodního bohatství, obdivuhodné historie a žijí v něm lidé, kteří jsou na něj hrdí a umějí zapracovat na tom, aby se v regionu žilo lépe. Pokud jsi to i ty, patříš k nám, patříš na Západ.

Grafické provedení nového loga dává najevo svým pestrobarevným spektrem šíři možností, které Karlovarský kraj nabízí, ať už jsou to památky, lázeňství, příroda, kultura nebo sport. Barevným provedením navazuje na existující vizuální styl destinační agentury Živý kraj s cílem vytvořit ucelený vizuální styl Karlovarského kraje. Hlavním grafickým motivem je obrys kraje, který je vyplněný dynamickými tahy štětce, které symbolizují jednotlivé oblasti využití. Životní energii zastupuje stylizovaná linie srdečního tepu a symbol srdce. Logo vizuálně dokresluje motto celého projektu – „Žijeme regionem“.

Zřizovatelé

Partneři