Akce

Na Západě se pořád něco děje! Ať už podnikáš, pracuješ, studuješ, nebo tady bydlíš, vždycky se hodí vědět, kterou výstavu, školení, přednášku nebo jinou akci můžeš navštívit.

Hledat v akcích

leden 2021
únor 2021
březen 2021
duben 2021
květen 2021
červen 2021
červenec 2021
srpen 2021
Vše
Studuji
Patřím sem
Podnikám
Pracuji

středa 10. února v 10:00

Více informací

Workshop pro města a obce

Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Regionální stálou konferencí Karlovarského kraje a strategií RE:START připravili online workshop pro města a obce, kde se dozvíte nejnovější informace o Fondu pro spravedlivou transformaci a přípravami Plánu spravedlivé územní transformace.

Více informací

pondělí 15. února v 10:00

Více informací

Workshop pro malé a střední podniky

Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Regionální stálou konferencí Karlovarského kraje a strategií RE:START připravili 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝘄𝗼𝗿𝗸𝘀𝗵𝗼𝗽 pro malé a střední podniky, kde se dozvíte nejnovější informace o Fondu pro spravedlivou transformaci a přípravami Plánu spravedlivé územní transformace.

Více informací

úterý 16. března v 16:00

Více informací

Webinář: Vytvoř perfektní business plan s Canvou

CzechInvest ví, že tvůj podnikatelský plán je tvou vizitkou, ať jsi začínající startup nebo rozjetá firma. Proto je žádoucí, aby kromě samotného obsahu také vypadal co nejlépe. V opačném případě totiž hrozí, že bude zbytečně brát body jinak skvělému produktu nebo službě.

Více informací

úterý 18. května v 09:00

Více informací

Online: Konference Smart city v praxi VI

Zajímá Vás oblast Smart city? Co to vlastně znamená? Chcete vidět konkrétní řešení z jiných měst či obcí? Proč je důležité propojit koncepci smart city s územním plánováním? Připojte se 18. května 2021 k online konferenci „Smart city v praxi“.

Více informací
Žádne akce pro tento měsíc nenalezeny.

Zřizovatelé

Partneři