Domů > Možnost pro tvé podnikatelské zázemí

Možnost pro tvé podnikatelské zázemí

by zijemeregi

Potřebuješ pomoc s rozjezdem podnikání nebo najít vhodné prostory? Tady najdeš seznam možných partnerů, jejichž prostory je možné k rozjezdu podnikání využít.

Coworkingové centrum  „653ka“ – Horní Slavkov

K dispozici je společný kancelářský prostor vybavený 8 pracovními stoly, z toho 2 stoly s výškově stavitelnou pracovní deskou, relaxační zónu a vybavenou kuchyňku. Samozřejmostí je rychlý internet, barevná kopírka, tiskárna a obvyklé kancelářské vybavení. Bezbariérový přístup.

Více informací

Coworkerům je k dispozici šatna s úložným prostorem, sprchy a sociální zázemí. Sdílené pracovní místo je možné si pronajmout dlouhodobě za paušální cenu 1.200,- Kč /měsíc bez omezení času nebo jednorázově za 250,- Kč / den.

Mimo sdílená pracovní místa nabízí „653ka“ možnost krátkodobého pronájmu zasedačky s kapacitou 18 míst, vybavené prezentační technikou.

Provozní doba: Po – Pá mezi 7. a 21. hod. Celý prostor je zcela bezbariérový.

Sdílený ateliér Ostrov

Staňte se členem fotoklubu a můžete využívat sdílený ateliér se 2 stálými světly se softboxy a jedno zábleskové se softboxem o velikosti 60x90cm s odpalovačem. Dále zázemí ateliéru nabízí 3 fotoplátna o rozloze až 12m v barvách béžová, žlutá a bílá. K dispozici i fotokomora. Pro focení je možné využít prostory celého Domu kultury v Ostrově cca 4 000 m². Tvorbu je možné konzultovat s fotografy na pravidelných setkáních.

Inovační centrum INION

Podporujeme podnikání a inovace v Karlovarském kraji. Máme za cíl podpořit rozvoj podnikání a inovační aktivity v regionu.  Poskytujeme prostor pro práci, rozvíjíme startupy a mnoho dalšího.

  • Adresa: Drahomířino nábř. 197/16, Drahovice, 360 01 Karlovy Vary
  • Telefon: 778 009 016
  • Email: inion@inion.cz

Zřizovatelé

Partneři