Domů > Možnost pro tvé podnikatelské zázemí

Možnost pro tvé podnikatelské zázemí

by wfadmin

Potřebuješ pomoc s rozjezdem podnikání, nastavit procesy, aby všechno klapalo tak jak má nebo najít vhodné prostory? Využij služeb podnikatelského inkubátoru a všechno půjde mnohem snáz.

Podnikatelský inkubátor Dvorana

Podnikatelský inkubátor Karlovy Vary – Dvory (DVORANA) je vědeckotechnickým parkem, který je od roku 2016 členem SVTP ČR, z.s. a je akreditovaným PI.

Podnikatelský inkubátor Kanov

Podnikatelský inkubátor KANOV nabízí inovativním a začínajícím firmám (MSP) nadstandardní podmínky – chráněné prostředí, které jim usnadní start při podnikání a pomůže jim se zorientovat v tržním prostředí a stát se stabilním ekonomickým subjektem, který bude posléze součástí podnikatelské sféry v Karlovarském kraji.

  • Adresa: Závodní 278, 360 18 Karlovy Vary
  • Kontakt: +420 731 437 901
  • Email: info@kanov.cz

Coworkingové centrum  „653ka“ – Horní Slavkov

Coworkingové centrum „653ka“ se nachází v Domě služeb. Coworking nabízí 8 sdílených pracovních míst s ergonomickým nábytkem, relaxační zónu a vybavenou kuchyňku. Samozřejmostí je rychlý internet, barevná kopírka, tiskárna a obvyklé kancelářské vybavení.

Více informací

Coworkerům je k dispozici šatna s úložným prostorem, sprchy a sociální zázemí. Sdílené pracovní místo je možné si pronajmout dlouhodobě za paušální cenu 1.200,- Kč /měsíc bez omezení času nebo jednorázově za 200,- Kč / den.

Mimo sdílená pracovní místa nabízí „653ka“ možnost krátkodobého pronájmu zasedačky s kapacitou 18 míst, vybavené prezentační technikou.

Provozní doba: Po – Pá mezi 8. a 20. hod. Celý prostor je zcela bezbariérový.

  • Adresa:  Dlouhá 653, Horní Slavkov
  • Kontakt:
  • Email:

Zřizovatelé

Partneři