Domů > Aktuality > Tipy na jarní prázdniny

Tipy na jarní prázdniny

by eva

Jarní prázdniny se blíží.

Máme pro vás několik tipů od Domů dětí a mládeže z našeho kraje, jak strávit jarní prázdniny na čerstvém vzduchu.

  • MDMM Aš připravil „Zimní radovánky“. Většinu dne se budete bavit venkovními zimními aktivitami. Zajezdíte si na bobech, kluzácích, talířích, tradičních sáňkách. Postavíte si sněhuláky. Ale hlavní bude legrace a pohoda. Více informací naleznete zde.
  • DDM Karlovy Vary pro rodiny připravil na každý den jinou procházku s jiným programem. Na konci procházky, vás vždy čeká malá odměna. Důležité je si odměny schovat a v pátek dorazit ke kolu štěstí, kde budete moct vyhrát další ceny. Vše bude probíhat v souladu s opatřeními. Více informací naleznete zde.
  • DDM Kraslice připravil „Prázdninovou hru“. Podle pohlednic, fotografií a obrázků budete vyhledávat místa v Kraslicích, určovat je na mapách, fotografovat, určovat dobu pořízení snímků a plnit další úkoly. Hodnoceny budou bodově úkoly a samostatně nejlepší fotografie.
    Cílem akce je vést děti nejen k práci u počítače, ale především k činnosti v přírodě. Přitom však zachovat maximální bezpečnost vzhledem k epidemiologické situaci. Více informací naleznete zde.
  • DDM Ostrov připravil program „Je čas si hrát“ v Zámeckém parku nebo Ekocentru. Připraveny budou pohybové, vědomostní i rukodělné hry v době 10.00 – 15. 00 hod. Více informací naleznete zde.
  • DDM Sokolov připravil „Přírodovědný kvíz pro celou rodinu“. Každý den dostanete 5 otázek a 3 možné odpovědi. Více informací naleznete zde.
  • DDM Sova Cheb připravil ve svém areálu a okolí jarní prázdniny „Trochu jinak“.
    Čeká vás celkem 10 jednoduchých aktivit, u kterých si procvičíte jak své znalosti tak svou fyzickou zdatnost. Zúčastnit se může kdokoli. Pro úspěšné řešitele a účastníky máme připravené malé odměny. Informace a pracovní listy k jednotlivým aktivitám naleznete zde.

Pro aktuálnost, s ohledem na vývoj situace, sledujte konkrétní DDM.

Zřizovatelé

Partneři