Domů > Aktuality > Abeceda fondů EU 2021-2027 jasně a přehledně!

Abeceda fondů EU 2021-2027 jasně a přehledně!

by eva

Více než 550 miliard korun má k dispozici Česká republika na investice do rozvoje regionů, konkurenceschopnosti a inovací, budování infrastruktury i řešení sociálních otázek a zlepšení životního prostředí.

Pro správnou orientaci v dotačních programech financované Evropskou unií proto zveřejnilo Ministerstvo pro místní rozvoj oblíbenou příručku pro nové programové období. Již se podařilo nastavit programy a domluvit se na alokacích z jednotlivých fondů do konkrétních operačních programů. Brožura Ministerstva pro místní rozvoj, kterou si můžete stáhnout, Vám vše stručně a jasně shrne.

V pěti kapitolách se dozvíte, jak fungují Evropské fondy v České republice, v jakých oblastech a na co konkrétně lze žádat o dotaci nebo kam se obrátit pro radu.

Brožura stručně představuje různé evropské fondy a v hlavní části se věnuje jednotlivým programům. Kromě zaměření programů a oprávněných žadatelů se čtenáři dozví, jaké aktivity je možné financovat nebo se mohou inspirovat úspěšnými projekty z minulých období. V druhé polovině je popsána obecná cesta úspěšného projektu aneb několik tipů, jak postupovat od nápadu k realizaci projektu krok za krokem.

Zřizovatelé

Partneři