Embedded Software Developer

O pracovní příležitosti

Jste zapáleným programátorem v C nebo C++? Lákají Vás embedded systémy, nebo toužíte využít své zkušenosti z tohoto odvětví?

Náplň práce
  • Návrh systémové architektury
  • Tvorba technických specifikací
  • Programování a součinnost při testování / review
  • Integrace vyvinutých komponent do cílového systému
  • Spolupráce v multifunkčním projektovém týmu (strojní i elektro konstrukce, návrh softwaru a testování)
  • Vedení dokumentace k vyvíjenému SW dle mezinárodních i interních standardů společnosti
  • Podpora produktového vývoje
  • Možnost práce na různých, velmi zajímavých projektech
Požadavky
  • VŠ v technické oblasti (ideálně elektronika, informatika apod.), anebo SŠ vzdělání v případě dostatečné praxe a nadšení pro věc
  • Alespoň školní zkušenost s vývojem embedded nebo RTOS systémů
  • Prokazatelná znalost programování v C/C++
  • TTD (Test Driven Development)
  • Zkušenost s internetovými protokoly (TCP, HTTP)
  • Povědomí o průmyslových protokolech (I2C, ModBus, ProfiBus)
  • Základní znalost elektronických obvodů
  • Znalost ARM Cortex příp. Atmel výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem značnou výhodou (alespoň pasivní znalost technické angličtiny je nutností)
Nabízíme
  • Rozmanitou práci, možnost seberealizace
  • Možnost vyvíjet špičkové aplikace a produkty v souhře hardwaru, user interfejsu, dálkového ovládaní přes internet a podobných.
  • Neformální, stabilní a přátelské prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Platové ohodnocení dle schopností
  • Projektové odměny
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dovolenou nad zákonný rámec

Nástup možný ihned

Kontakt

Pokud se o pracovní příležitost zajímáte, pošlete prosím smysluplný text (a dle možnosti obvyklé podklady - životopis, vysvědčení, diplomy atd. v digitální formě, jako PDF, nikoli ve formatu Word!), svojí představu o výdělku a nejbližší možný nástupní termín na mailovou adresu job@bonnel.eu nebo poštou na adresu firmy. Na základě těchto podkladů provádíme předběžné posouzení a vhodné kandidáty zveme na osobní rozhovor.

Zřizovatelé

Partneři