Personalista (m/f) – Habartov

Místo výkonu práce: provozovny ept connector s.r.o.

Hlavní pracovní náplň:

  • Personální agenda související se vznikem, změnami a zánikem pracovních poměrů
  • Zabezpečení interních a externích vzdělávacích akcí a jejich vyhodnocování
  • Péče o stávající zaměstnance
  • Příprava dokumentace pro dotační vzdělávací programy
  • Organizace akcí spojených s aktivním vyhledáváním zaměstnanců (burzy pracovních příležitostí, veletrhy zaměstnavatelů), aktivní účast a prezentování společnosti na akcích tohoto typu.
  • Vedení přijímacích pohovorů s uchazeči
  • Monitorování situace na trhu práce

Kvalifikační požadavky:

  • Středoškolské vzdělání
  • Znalost NJ výhodou
  • Znalost MS Office

Další požadavky:

  • Komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Schopnost určovat priority a vystihnout podstatné
  • Schopnost týmové spolupráce a efektivní komunikace

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční výrobní společnosti
  • Dobré platové ohodnocení
  • Další vzdělávání v oboru
  • Příspěvek na dopravu, stravenky
  • Týden dovolené navíc

Své životopisy zasílejte na: info@ept.cz

Zřizovatelé

Partneři