Policista/ka ČR? Pojďte si vyzkoušet, zda máte fyzičku pro přijetí.

Zajímá tě práce u policie? Pokud si chceš vyzkoušet, zda máš fyzičku pro přijetí do služebního poměru, tak není nic jednoduššího, než si to prostě přijít vyzkoušet. V úterý 5. dubna 2022 se v tělocvičně Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje v Karlových Varech budou konat fyzické testy nanečisto.

Termín konání: 5. 4. 2022

Čas konání: 8:00

Místo konání: Závodní 386/100, 360 06 Karlovy Vary

Co s sebou: sportovní oblečení, obuv do tělocvičny, obuv na běhání venku, pití a hlavně dobrou náladu.

Svou účast registruj na tel. 702 156 585 nebo e-mailu: krpk.nabor@pcr.cz, ať víme, s kým můžeme počítat.

Proč se stát policistou?

Práce u Policie ČR je zajímavá a nabízí uplatnění v různých složkách. Pokud uvažuješ o práci u policie, podívej se na tyto webové stránky https://www.policie.cz/clanek/hledame-prave-tebe-37268.aspx, kde se dozvíš vše o náboru, kontakty na personalisty, jaké jsou požadavky pro přijetí a co Ti vše nabízíme.

Konkrétní informace pro uchazeče nalezneš ZDE - https://www.policie.cz/clanek/informace-pro-uchazece.aspx Můžeš si zde prohlédnout ukázkové video konkrétních cviků, které obsahují fyzické testy a také si pročíst bodování jednotlivých cviků.

Co novým policistům nabízíme?

Nově nastupujícím policistům nabízíme benefity, jako například 110 000 Kč náborový příspěvek, 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), široké možnosti kariérního růstu a jistotu zvyšování služebního příjmu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na dovolenou ve výši 13 000 Kč, po patnácti letech služby má policista nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt a doživotní výsluhový příspěvek.

Zaujalo Tě to? Chceš se stát policistou, ale nevíš, zda zvládneš fyzické testy? Tak neváhej, přijď si fyzické testy vyzkoušet a přesvědč se, jestli na to máš.

Zřizovatelé

Partneři