Ředitel hotelu Dvořák – Karlovy Vary

Do hotelu v Karlových Varech hledáme zkušeného profesionála s adekvátní předchozí praxí v celkovém vedení hotelového provozu a jasnou orientací na služby nejvyšší kvality. Hotel bude součástí expandujícího řetězce a orientace v lázeňské oblasti je vítána. Hostům jsou k dispozici prostorné apartmány, nadstandardní wellness zóna, možnost kvalitních lázeňských procedur a vše, co je očekáváno od relaxačního pobytu.

Náplň Práce Ředitele Hotelu

  • zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu,
  • pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury,
  • zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům,
  • zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu,
  • rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění,
  • plánování, organizování a implementace obchodních strategií,
  • personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců,
  • komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli,
  • motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků,
  • podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu.

Požadujeme

  • prokazatelné zkušenosti min. 5 let na manažerské pozici v oblasti Operations /F&B /Sales v hotelovém provozu, zkušenost s vedením hotelu zaměřeného na SPA provoz
  • znalost anglického a ruského jazyka,
  • komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu,
  • vysokoškolské vzdělání značnou výhodou,
  • rozhodnost a přirozená autorita,
  • zvládání zátěžových i stresových situací,
  • komunikační, organizační a argumentační dovednosti,
  • strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail,
  • výborné prezentační dovednosti,
  • reprezentativní vystupování a vzhled.

Nabízíme

  • velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
  • příjemné zázemí prosperujícího řetězce,
  • podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu,
  • možnost ubytování.

Nástup: dle dohody
stravování na pracovišti, zvláštní prémie, zaměstnanecké výhody.

Kontakt: Sokolovská Petra, tel.: 606 615 504, e-mail: accounting33@global-accounting-services.com
Ředitel hotelu Dvořák v Karlových Varech- AXXOS hotel & spa management s.r.o.

Zřizovatelé

Partneři