Ředitel/ka hotelů v Mariánských Lázních

Do hotelů v Mariánských Lázních hledáme zkušeného/zkušenou profesionála/profesionálku s adekvátní předchozí praxí v celkovém vedení hotelového provozu a jasnou orientací na služby nejvyšší kvality. Hotel bude součástí expandujícího řetězce a orientace v lázeňské oblasti je vítána. Hostům jsou k dispozici prostorné apartmány, nadstandardní wellness zóna, možnost kvalitních lázeňských procedur a vše, co je očekáváno od relaxačního pobytu.

Náplň Práce Ředitele/ředitelky Hotelu

  • zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu
  • pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury
  • zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům
  • zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu
  • rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění
  • plánování, organizování a implementace obchodních strategií
  • personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců
  • komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli
  • motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků
  • podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu.

Požadujeme

  • prokazatelné zkušenosti min. 5 let na manažerské pozici v oblasti Operations /F&B /Sales v hotelovém provozu, zkušenost s vedením hotelu zaměřeného na SPA provoz
  • znalost anglického a ruského jazyka
  • komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu
  • vysokoškolské vzdělání značnou výhodou
  • rozhodnost a přirozená autorita
  • zvládání zátěžových i stresových situací
  • komunikační, organizační a argumentační dovednosti
  • strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail
  • výborné prezentační dovednosti
  • reprezentativní vystupování a vzhled.

Nabízíme

  • velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie
  • příjemné zázemí prosperujícího řetězce
  • podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu
  • možnost ubytování.

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne v Mariánských Lázních.

Zřizovatelé

Partneři