YOUTUBER 2020 – soutěž pro mladé youtubery Karlovarského kraje

Karlovarská agentura rozvoje podnikání pořádá již 2. ročník soutěže pro žáky a studenty Karlovarského kraje. Projekt se koná pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje Mgr. Petra Kubise.

Cílem této soutěže je vzbudit kreativního ducha, ale i podpořit lokální patriotismus v rámci kampaně Žijeme regionem (https://www.zijemeregionem.cz/). Soutěžící mohou svoje názory vyjádřit prostřednictvím komunikačního kanálu, který je mezi mladší generací velice oblíbený, tedy pomocí nahraného krátkého videa. 

Výherci se mohou těšit na nový mobilní telefon a také na VIP vstupenky na festival UTUBERING (https://praha.utubering.cz/), který proběhne tento rok 25. dubna v pražských Letňanech. Výherci tak budou mít jedinečnou příležitost setkat se hvězdami YouTube scény. 

Soutěž YOUTUBER 2020 bude probíhat od 15. 2. 2020 8:00 hodin do 30. 3.2020 12:00 hodin. Vyhlášení výherců soutěže se uskuteční nejpozději do 20. 4. 2020. 
O výhercích rozhodne odborná porota, výsledek však může ovlivnit i veřejnost prostřednictvím hlasování (přidáním „likes“) u jednotlivých nahraných videí, jenž budou k vidění na FB stránce Žijeme regionem (od 1.4. 9:00 do 3.4. 9:00 hodin). 

Soutěž je rozdělena do dvou kategorií:
1. kategorie – téma „Čím budu, čím chci být“
Zaměřeno na žáky ZŠ (7. – 9. tříd), prvního stupně víceletého gymnázia (sekunda, tercie, kvarta) a žáky základních uměleckých škol.

 

2. kategorie – téma „Proč chci zůstat v Karlovarském kraji, proč se mi tu líbí, proč stojí za to tady žít“
Žák střední školy a gymnázia (kvinta až oktáva), žáci vysoké školy.

Kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici níže v dokumentu:

© 2020 Karlovarská agentura rozvoje podnikání

  • Black Facebook Icon