Firemní vrba aneb „každý má právo být vyslyšen“

čtvrtek 16. září v 09:00

hotel Dvorana
Chebská 394/44
360 06 Karlovy Vary

Každým rokem je pro vás připravena menší konference v našem regionu – v Karlových Varech, která má inspirovat, dodat (sebe)důvěru a možná i provokovat.

V dnešní době často vidíme oboustrannou nespokojenost s informovaností v rámci firem, kolektivů. Aktuální doba nás „oddělila“ a zároveň nám tím dala jednodušší možností spojení (online komunikace, home office). Přesto je zřejmé, že přímá komunikace a možnost se vyjádřit je lidskou potřebou bez ohledu na to, zda v pracovním nebo soukromém životě.

Proto je hlavním tématem letošní konference interní komunikace.

Ne však „standardní“, ale komunikaci zdola. Cílem je inspirovat právě prostřednictvím přednášek (krátkých) a diskusí (delších) z firem, kde témata jako Slušná firma, Svobodná firma, Radikální otevřenost, Ombudsman atp. nejsou pouze odstavce v knihách nebo novinách, ale reálně žitá témata s vítězstvími i prohrami.

Přijďte na konferenci… Firemní vrba Aneb „každý má právo být vyslyšen“ + nově s před-programem ve formě prohlídky muzea a výroby světoznámé firmy MOSER

Termín: 16.9.2021 od 9:00-15:00 hod. (prohlídka Moser v předvečer konference)

Místo: hotel Dvorana v Karlových Varech

Pokud Vás téma interní komunikace, možnosti zdola dát najevo názor a návrh zaujme a registrujete se zde – www.firemnivrba.cz.

Pořadatel: Leadership Synergy Community s.r.o.

Zřizovatelé

Partneři