Kraj dokořán 2023

pátek 23. června v 10:00

Závodní 353
360 06 Karlovy Vary

Krajský úřad Karlovarského kraje již potřetí připravuje den plný zábavy, vzdělávacích aktivit, inspirativních přednášek a rozhovorů. Tématem letošního ročníku je udržitelnost. Návštěvníci se tak rozhodně mají na co těšit.

„Každoročně se snažíme program zaměřit na některé z aktuálních témat. Proto jsme se letos rozhodli, že se celý den ponese v duchu tématu Karlovarský kraj - udržitelný. Zaměříme se na budoucnost našeho regionu, ekologii a například také cirkulární ekonomiku. Edukativní aktivity, které budou připraveny pro všechny věkové kategorie, budou mít za úkol návštěvníky nejen vzdělávat, ale také pobavit,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

V rámci akce vystoupí skupiny End of Scream, Steven´s, Loudky a písničkář Jan Psohlavec, chybět nebude ani slam poetry. Prostor před úřadem bude vyhrazen pro eMobilitu a předváděcí vozy. Účastníci akce si dokonce budou moci zasoutěžit o zapůjčení vozu na celý víkend. Další soutěž bude probíhat na stanovišti Remobil, kam mohou zájemci přinést k recyklaci staré mobily a zapojit se tak do slosování o ceny. Za budovou A krajského úřadu bude připraven Design park pro tvořivé návštěvníky a krajská knihovna představí všem pěstitelům květin, bylinek a zeleniny svou semínkovnu. V areálu nebudou chybět tradiční stánky s prezentací středních škol, vybraných firem z Karlovarského kraje a oblíbená food zóna.

Více na: www.krajdokoran.cz

Kraj dokořán 2023 Karlovarský kraj

Zřizovatelé

Partneři