Nezmeškejte 200 000 Kč přes Startovací vouchery 

úterý 12. září v

Žádosti jen do 18.9.23Jak rozjet podnikání, když není peněz nazbyt? Jednou z možností je finanční podpora až 200 tis. Kč od Karlovarského kraje pro drobné podnikatele se stářím podnikání do 5 let s názvem Startovací vouchery.

Zájem o vouchery je ze strany začínajících podnikatelů veliký. Semináře od Karlovarské agentury rozvoje podnikání, kde byly představeny podmínky programu (způsobilí žadatelé, způsobilé výdaje, výše dotace, výše alokace programu, harmonogram programu, způsob jak podat žádost, povinné přílohy apod.), se v úterý 5. 9. 2023 zúčastnilo téměř 30 zájemců.

Pokud jste seminář nestihli, nezoufejte. Připravili jsem pro vás na našem kanále YouTube video se záznamem prezentace i s podrobným komentářem a odpověďmi na otázky ze semináře.

Karlovarská agentura rozvoje podnikání, která Startovací vouchery pro Karlovarský kraj připravila, je metodickým garantem projektu. Proto vám může nabídnout několik forem poradenství a odborných výkladů, a to zcela zdarma. Obrátit se můžete na projektové manažerky Šárku Harušťákovou (sarka.harustakova@karp-kv.cz) nebo Kamilu Krupičkovou (kamila.krupickova@karp-kv.cz). Veškeré informace k programu navíc najdete na krajském webu.

Dlouho však neotálejte. Žádosti o dotaci je možné připravit v systému už teď a příjem je od 12. září (9:00) do 18. září (16:00). Podat žádost můžete v elektronické podobě přímo zde.

Tak směle do toho!

Zřizovatelé

Partneři