Webinář: Vytvoř perfektní business plan s Canvou

úterý 16. března v 16:00

online

ONLINE: Vytvoř perfektní business plan s Canvou

Tvůj podnikatelský plán je tvou vizitkou, ať jsi začínající startup nebo rozjetá firma. Proto je žádoucí, aby kromě samotného obsahu také vypadal co nejlépe. V opačném případě totiž hrozí, že bude zbytečně brát body jinak skvělému produktu nebo službě.

Na našem webináři nejenže najdeme řešení na otázku: "Jak to mám udělat kvalitně, když nemám grafika, čas nebo finance?", ale půjdeme ještě dál. Ukážeme inovativní způsoby prezentace a sdílení tvého byznys plánu s obchodními partnery nebo investory. Navíc je webinář praktický a na jeho konci budeš schopen vytvářet graficky perfektní byznys plány a nejen je.

Program:
  • Zjistíme, proč je Canva vhodnou platformou pro tvorbu byznys plánu.
  • Naučíme tě vyhledat vhodnou šablonu a následně ji upravit dle svých požadavků.
  • Ukážeme ti, jak byznys plán odprezentovat živému a online publiku.
  • Prozradíme triky, jak si nahrát celou prezentaci dopředu a jaké existují možnosti sdílení.
Kdo workshop povede?

Ostřílený David Svoboda vede ve Velké Británii i v Česku inovativní workshopy prezentačních dovedností, základů grafického designu pro negrafiky a myšlenkových map. S týmem TEDx Prague spolupracuje na přípravě a tréninku českých a zahraničních řečníků. Podílel se na českém vydání bestselleru "Přednášejte jako na TEDu", oficiálního průvodce veřejným vystupováním od kurátora konference TED Chrise Andersona. Má přes 15 let zahraničních zkušeností ze společnosti Intel, kde měl na starosti přípravu trhu pro budoucí produkty a pomáhal zavádět inovativní komunikaci uv

nitř firmy.

Registrace: zde

Pořadatel: CzechInvest

Zřizovatelé

Partneři