Webinář: Design thinking v praxi

čtvrtek 6. května v 09:45

online

Zúčastněte se bezplatného online workshopu New Generation of Founders od Google a rozvíjejte své nápady a projekty!

Co se na workshopu New Generation of Founders naučíte?

Dozvíte se více o metodě Design Thinking, kterou Google dlouhodobě používá k vývoji inovativních produktů a nápadů. Na pět hodin se stanete designérem a budete vytvářet nový produkt nebo službu v týmu stejně nadšených lidí. Ukážete si, jak rozvinout kreativitu a inovativního ducha na základě zjištěných potřeb Vašeho potenciálního zákazníka.

Osvojíte si 3 důležité dovednosti:

Empatické rozhovory
Hloubkové rozhovory vám dají možnost porozumět touhám uživatelů ohledně jejich způsobu života, práce a relaxace. Díky empatii se můžete inspirovat skutečnými potřebami a vytvářet pro uživatele cenné produkty a služby. Během workshopu se naučíte, jak se zaměřit na uživatele a jak jim porozumět.

Brainstorming
Metoda, která umožňuje v omezeném čase vznik velkého množství nápadů a ve frameworku Design Thinking je velmi důležitá. Nejen že si osvojíte různé techniky brainstormingu, ale spolu s týmem budete mít 10x více kreativnějších nápadů.

Prototypování
Neočekávejte, že najdete dokonalé řešení napoprvé. Ukážeme vám, jak minimalizovat riziko selhání projektu vytvořením prototypu a jeho testováním s malou skupinou uživatelů. Od nich dostanete zpětnou vazbu, abyste mohli vytvořit finální produkt, který bude vyhovovat jejich potřebám.

Organizátor: Google

Registrace a více informací zde.

Zřizovatelé

Partneři