Webinář: Spravedlivá transformace: výzvy, dopady a potřeby

čtvrtek 13. května v 13:00

online

Jménem Frankfurtské školy financí a managementu a ve spolupráci s ČVUT v Praze, Cambridge Econometrics a International Sustainable Finance Centre bychom Vás rádi pozvali na webinář “Spravedlivá transformace: výzvy, dopady a potřeby” v rámci projektu Technické podpory k přípravě Plánu spravedlivé transformace pro Ministerstvo pro místní rozvoj.

Workshop se bude konat online prostřednictvím ZOOM dne 13. 5. 2021 (13:00 – 14:30) 

V případě zájmu o tento workshop se zaregistrujte přímo zde: https://tinyurl.com/JTP-CZ-SMEs nebo emailem na Jana Rytychová, rytychovaj@gmail.com.

Cílem workshopu je diskutovat o potřebách malých a středních podniků v souvislosti se spravedlivou transformací tak, jak je vnímají účastníci workshopu. Jaká je úroveň informovanosti o podobě spravedlivé transformace? Jaké potřeby a příležitosti spravedlivá transformace přináší?

Workshop cílí na zástupce malých a středních podniků ze tří regionů (Karlovarský, Moravskoslezský a Ústecký). Výstupy a poznatky z workshopu budou přímým vstupem do zprávy na podporu a hodnocení Plánů spravedlivé územní transformace.

Zřizovatelé

Partneři