Domů > Aktuality > Zažádejte o akční granty

Zažádejte o akční granty

by eva

Znáte akční granty? Prostřednictvím Akčních grantů jsou podpořeny menší iniciativy a jednorázové lokální akce, které rozvíjí uvědomělou společnost a aktivní občanství a pomáhají znevýhodněným skupinám najít jejich hlas. Zažádat o ně mohou i méně zkušené a malé neziskové organizace s lokální působností, které jsou registrovány na území České republiky minimálně jeden rok. Nejste si jistí, zda splňujete potřebné podmínky? Zodpovězte na níže uvedené otázky – pokud jste uvedli alespoň čtyřikrát ano, pak jsou Akční granty šité na míru potřebám vaší organizace!

Kdy mohu žádost o Akční grant podat?

Výzva k Akčním grantům je průběžná, to znamená, že uzávěrka se opakuje každé čtvrtletí až do 30. 6. 2023. Jaké jsou nejbližší termíny pro podání žádosti?

  • do 30. června 2022
  • do 30. září 2022
  • do 31. prosince 2022
V jakých zaměřeních mohu o Akční grant žádat?

Aktuálně můžete žádat o Akční granty v jednom ze tří zaměření. Nepodceňujte jeho volbu! Pokud si nejste jistí, kam váš projekt zařadit, pomohou v Nadaci OSF.

O jakou částku mohu v rámci Akčních grantů žádat?

Každý žadatel má nárok požadovat částku v rozmezí od 1 000 eur do 3 000 eur.

Musí být v žádosti o Akční grant stanovená délka projektu?

Ano. Každý projekt musí splňovat minimální délku jednoho měsíce a nesmí trvat déle než dvanáct měsícůProjekty je možné realizovat nejpozději do 30. 4. 2024.

.

Zřizovatelé

Partneři